Temat
:
Prezydent.
View Single Post
16.09.2009, 21:32
#
1
Keramzyt
Guest
Postów: n/a
Odp: Prezydent.
Chyba prędzej burmistrzem (aczkolwiek nie ma takiego stopnia), bo Sunset Valley, jak nazwa wskazuje, Dolina Wschodzącego Słońca bodajże, nie jest na tyle dużą doliną by mieć własnego prezydenta
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Keramzyt