Temat
:
simki Daaagi.
View Single Post
14.10.2009, 15:29
#
1
Phuture.
Guest
Postów: n/a
Odp: simki Daaagi.
Mi się niestety nie podobają. Te okulary są głupim dodatkiem, a te ciuchy przypominają mi jakąś starą babcię.
Tak, wygląda jak Kasandra.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Phuture.