View Single Post
stare 17.10.2009, 17:51   #1
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny powiew by Matt

Bryla i ogrod ujda.
wnetrza fajne,ale zbyt..no ie wiem.. "czyste' jakies,zbyt ciemne,puste,a jesieni to w ogole nie widac ;d
Czyli pomysl fajny,wykonanie nieco gorsze
6/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.