View Single Post
stare 19.10.2009, 11:37   #10
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja obecnie gram maxisowymi rodzinami. Robiłam trochę zamieszania z cmentarzem. Oryginalny był za mały, więc dobudowałam drugi i po reinstalacji gry poginęły mi groby. Byłam na to wściekła, bo nie mogłam sobie pozwolić na stratę paru cennych grobów i musiałam zaczynać od nowa. Więc obecnie oryginalny cmentarz jest skasowany, a ja mam tylko jeden, duży cmentarz. A wracając do tematu.

Niby nic nadzwyczajnego. Zaczęłam od Agnieszki Zadek. Wskrzesiłam jej męża i zrobiłam im dwójkę dzieci, Tommmy'ego i Cindy. Zajęłam się też Michałem Kawalerem. Ożenił się z Holly Alto i też mają dwoje dzieci, Emily i Wiktora. Potem Bella Kawaler wyszła za Mortimera Ćwira... I standardowo, najpierw Kasandra, a później Aleksander, który w tej chwili jest noworodkiem. Gdy Kasandra będzie młodą dorosłą, ściągnę dla niej Dona Lotario z Riverview. Najlepiej razem z tym jego kiczowatym domkiem.... Jak już się pobawię oryginalnymi rodzinami, to stworzę własnych ludzi. Już ich miałam, ale reinstalacja gry zawsze mi coć w zapisach pogrzebie. Muszę chyba zacząć zachowywać na dysku cały katalog Simsów z Documents and Settings, a nie tylko savy i plik z rekolorami obiektów.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem