Temat
:
Powiew wiejskiego powietrza. [BRAK ZDJĘĆ]
View Single Post
20.11.2009, 20:42
#
1
Sherlock
Guest
Postów: n/a
Odp: Powiew wiejskiego powietrza.
Jak na mój gust, nie jest źle^^ Żartuję, ofc
Teraz właściwy komentarz:
Domek bardzo mi się podoba. Jest taki... swojski xD Pierwsze zdjęcie wygląda zachęcająco, a samo wnętrze ukazuje prawdziwy wdzięk chatki. Dam 10/10, a co! ^_^
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Sherlock