View Single Post
stare 30.01.2010, 13:29   #17
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kawałek nieba

No i zaliczyłem piąty odcinek Mam nadzieję, że szósty pojawi się szybko, bo chcę wiedzieć co będzie dalej. I zauważyłem, że w każdym odcinku, poza czwartym, jest "CDN". Czyżbyś przy czwórce zapomniała o nim? Dobra, nie wnikam w takie małe szczegóły, bo serial jest naprawdę super! Czy ja czekam na kontynuację Obyś ją szybko zrobiła, bo czasami potrafię być niecierpliwy. Zwłaszcza, jeśli coś wciągnie tak bardzo, jak twoje dzieło. No i nadal nie mogę uwierzyć, że to Windows Movie Maker. To jest po prostu nie możliwe, bo: grafika jest przepiękne, no i te efekty, i w ogóle! Gdybym nie wiedział, że w nim montujesz to zdecydowanie stawiałbym na dużo bardziej zaawansowany program do obróbki wideo. Hm, to chyba wszystko, bo już nie wiem, co więcej pisać. Może jeszcze wspomnę coś o fabule Bardzo dobrze wszystko przemyślane. W pierwszym odcinku scena z matką jest nawet wzruszająca, no i ten zbieg okoliczności, albo, jak powiedziała główna bohaterka, przeznaczenie, to naprawdę ciekawy pomysł. Widać, że wszystko jest przemyślane i zawsze, po każdym odcinku, zostawiasz sobie taką furtkę, że w każdej chwili można to kontynuować. Jak już powiedziałem, pomysł oryginalny, a zarazem bardzo interesujący. Golden Forest to rzeczywiście przepiękna okolica i sam bym się skusił pomieszkać tam jakiś czas

Uff, rozpisałem się...
Pozdrawiam!

EDIT:

@down: Jak ja w nim coś robię to nie jest tak idealnie

Ostatnio edytowane przez Sherlock : 30.01.2010 - 16:51
  Odpowiedź z Cytatem