View Single Post
stare 17.02.2010, 12:55   #1
AlicjaJulia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Park by Inko.

Łał. Szczęka opada. Wolałabym tylko troszkę szersze alejki - trochę mi się wygodniej gra, ale chyba się czepiam. Naprawdę kawał dobrej roboty - cudeńko !
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.