Temat
:
Park by Inko. [BRAK ZDJĘĆ]
View Single Post
17.02.2010, 12:55
#
1
AlicjaJulia
Guest
Postów: n/a
Odp: Park by Inko.
Łał. Szczęka opada. Wolałabym tylko troszkę szersze alejki - trochę mi się wygodniej gra, ale chyba się czepiam. Naprawdę kawał dobrej roboty - cudeńko !
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
AlicjaJulia