Temat
:
Kreator Simów - kobieta a mężczyzna ? Trudności w tworzeniu.
View Single Post
26.05.2010, 01:27
#
1
Jakub
Guest
Postów: n/a
Odp: Kreator Simów - kobieta a mężczyzna ? Trudności w tworzeniu.
Mnie chyba mężczyzn
Ciekawostka: Raz przez przypadek stworzyłem sima który wyglądał jak mój sąsiad.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Jakub