Zimnym modernem tego nie nazwę, bo nim nie jest. A zimnych modernów wręcz nienawidzę.
Fajnie, ze użyłaś ciepłego koloru, dodatkowe też całkiem fajnie dobrane, ale domek idealny nie jest.
Dlaczego prawie wszystkie zdjęcia są robione nocą? Nie wiem, ale w dzień domek na pewno wyglądałby inaczej. Fotograficzne triki?
Pytam się, po co taki duży dom dla max. 2 osób?

Jakbym ja się tak uwinęła, to byłoby z tego mieszkanie przynajmniej dla 4 - osobowej rodzinki. Ale ja znowuż wolę małe, skromne, funkcjonalne i proste domki. Kwestia gustu?
Gdzieniegdzie pusto, pomieszczenia za duże. Zainwestuj w niewidzialny podjazd - ten obecny psuje cały widok

I za dużą działkę sobie wzięłaś. Masz jeszcze dużo wolnego miejsca. Rozkład domu w sumie też dziwny. Gdyby chciała gości zaprosić do salonu to co? Będzie ich specjalnie prowadzić górą, dwa razy po schodach? W dodatku wychodzi, że przez jej sypialnię

Jak jest ładna pogoda to jeszcze, bo ich przeprowadzi przez GARAŻ (a niech podziwiają jej auto, skoro takie fajne!), ale zimą?!

7,5/10