View Single Post
stare 29.10.2010, 10:17   #9
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

The Sims 3: Po Zmroku - recenzja by PoZmrokowiec

PZ = Po Zmroku

W The Sims 3: Po Zmroku mamy nowe miasto, Bridgeport. Po Bridgeport chodzą ważne Osobistości, a za nimi czają się paparazzi. PZ oferuje nam także wampiry. Wampiry mogą jeść zupę z owoców plazmowych, którą mogą kupić w samochodzie z fast-foodami. W samochodzie fast-food są też np. zupa z małzy, burrito, taco, hamburgery, hot-dogi i jakieś inne. Po zjedzeniu z fast-fooda Sim może mieć negatywny nastrójnik -25 Zatrucie Pokarmowe i nastrójnik pozytywny +20 Mmm... Tłuste! Jest także sok z owoców plazmowych, jednak jeszcze nie wiem jak go zdobyć. Wampiry nie kąsają byle kogo! Mają umysł, który pozwala im na znalezienie najlepszego Sima. Można poprosić wampira o przemienienie. Ważne Osobistości można spotykać w eleganckich klubach i na innych parcelach. Nie możemy bezpośrednio odwiedzić gwiazdy w domu. Gwiazdy mają specjalną furtkę i domofon. Nieznajomych nie wpuszczają! Również nie można od tak gawędzić z gwiazdą! Sim, który ma mniejszy poziom Osobistości musi zaimponować gwieździe! W tym celu może wymienić imię znanej Osobistości, mówić o zawodzie, pracy i umiejętności. Może też zwyczajnie poprosić o autograf. Gdy Sim zaimponuje gwieździe może z nią normalnie rozmawiać, stworzyć grupę, kupić drinka w klubie, zostać najlepszym przyjacielem. Im więcej Osobistości znamy, tym mamy większy poziom Osobistości. Jeśli Twój Sim jest Osobistością masz własnego agenta. Nie widać go, ale dzwoni do Ciebie na telefon z okazjami. W klubach spotykamy miksologów. Miksolodzy podawają różne drinki, po których mamy różny nastrój. Podawają też nowe jedzenie np. naczos, pikantne skrzydełka. Sim może wykupić własny dom na obrzeżach miasta lub apartament w centrum miasta w wieżowcu z jacuzzi, bez jacuzzi lub wogóle bez balkonu. Do Twojego apartamentu od przychodzą normalnie różni goście. Jeśli masz w swoim apartamencie domofon, nie musisz do nich iść. Możesz po prostu odebrać domofon. Przy drzwiach twojego apartamentu jest nowoczesny zsyp śmieci, przy wejściu normalny kosz i nowa skrzynka na listy. W twoim wieżowcu mogą mieszkać też inne osoby. Gdzieś około 17:00 rozpoczyna się już nocne życie. Otwierają ekskluzywne kluby, gdzie Twój Sim nie zawsze może wejść! Te najlepsze kluby mają bramkę z wykidajłem( ochroniarzem ) . Sim wykidajłę może przekupić za maksymalnie 100SML, prześlizgnąć się gdy inny Sim rozmawia z wykidajłem, lub po prostu wejść gdy się ma około 5 poziom Osobistości. W gorszych klubach zazwyczaj nie ma bramek. W takich klubach jest nowy głośnik, miksolog, rzutki, cymbergaj, ubikacje itp. W najlepszych są długie, nowe fotele, modernistyczny wystrój, drogie i najlepsze drinki, ważne Osobistości, stacje z bańkami czekoladowymi, bananowymi i wiele wiele innych smaków za około 10SML . Według mnie dla zwykłych Simów najlepszą propozycją klubu jest ,,Kujon'' na przedmieściach.

Kopiowanie bez mojej zgody zabronione!
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem