Temat
:
The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy
View Single Post
27.12.2010, 14:57
#
1
hellraiser
Guest
Postów: n/a
Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy
Anie, sama tworzyłaś Jasona Barda? Bo chyba takowy pojawił się u mnie w grze jako miastowy. Może przypadek.
fαикα ѕιмóω, dzięki za docenienie domu, robiłem go 4,5 godziny. Miło, że komuś się podoba ;d
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
hellraiser