View Single Post
stare 28.12.2010, 09:20   #7
.mirror
 
Avatar .mirror
 
Zarejestrowany: 01.06.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 376
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

To, że sama nie robię lepszych domów nic nie znaczy. Mogę krytykować do woli, jak mi się podoba. No, chyba, że gdzieś pisze, że nie, to sorry.

kovalenko14:
1. A gdzie ja niby napisałam jakieś przekleństwo? Nigdzie.
2. Hahahaha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3. Jaki spam? Oceniłam domek, napisałam na temat.
4 (nie 5) Hahaha, widać, że nie umie się przyjąć krytyki na klatę. Komentarz - dobrze powiedziane. KOMENTUJĘ DOM umieszczony na forum, więc nie zaśmiecam.
Oj, dzieci....

Cytat:
.mirror -niby czemu masz taki wstręt do Maxisa?? niby co Ci nie pasuje w maxisowskich ścianach i podłogach i niby czemu mebli maxisa nie miesza się z dodatkami z neta, no sorry, maxis też ma fajne rzeczy, wada jest taka, że jest ich mało, ale czpianie się, jakby jakiegoś najgorszego koszmaru do przegięcie, zrobiłaś/eś jakieś lepsze? piesek może wycięty z painta ;p, nie przeze mnie, ściągnięty z neta, mi tam pasje;p, może dom jest do niczego, ale stwierdzenie, że wszystko to jedno wielkie g. to też już przesada.. co do pampersów i beczek, których się czepiasz to są twoimi ukochanymy netowskimi dodatkami, ale i tak się będzie Maxisa czepiać ;/
Maxis... cóż, jeśli się go miesza z dodatkami z internetu wygląda żałośnie. A tu własnie to zostało zrobione. I to wygląda żałośnie.
Pieska nie skomentuję xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dlaczego przesada? Mówię, a raczej piszę to co myślę i nikt mi tego nie zabroni. Nie łamię regulaminu forum.
Pampersów i beczek też nie skomentuję, bo to po prostu śmieszne xD

Jak chcecie się dalej kłócić o to, że nie umiecie przyjąć krytyki na klatę to zapraszam na PW. Ja nie będę się narażała administracji.
__________________
.mirror jest offline