View Single Post
stare 31.12.2010, 20:25   #11
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

No cóż ja mam tu powiedzieć? Dom jest całkiem przytulny, chociaż ma trochę niedociągnięć.

Bryła i ogród
Trochę dziwny kształt. Aż prosi się o piętro. Nie podobają mi się te zakratowane okna, ale podoba mi się ta drabinka w ogrodzie. Basen jest trochę za blisko domu i jest w nim łódka. W ogrodzie nie ma żadnego miejsca do rekreacji. Jak wychodzi się z domu, to jest trawa, a obok basen. Troszeczkę za pusto. Drzwi do garażu są koszmarne. 5/10

Salon, kuchnia i przedpokój
Co do wina to się nie czepiam, bo ludzie mają różne dziwactwa w salonach, a tu akurat wygląda w miarę przyzwoicie, a ten winiarski efekt dopełnia stolik pod telefon w kształcie beczki. Kocham obrazy Leonarda i cieszę się, że wprowadziłeś trochę kultury do twojego domu. A co do pomieszanych stylów, to wystarczy, że dałbyś inny kominek i telewizor, a już byłoby o wiele lepiej. Kuchnia podoba mi się, chociaż mogłaby być całkowicie oddzielona od salonu i ściany oraz podłogi w niej mogłyby być lepiej dopasowane do mebli. Piesek jest boski. 6/10 za obrazy i pieska

Pokój małej Aliny
Przypomina trochę jakiś składzik albo pracownię. Te blaty dopełniają tego efektu. Kolorystyka jest trochę nieodpowiednia dla małego dziecka, a co do pampersów się nie czepiam. Wręcz przeciwnie. Podoba mi się ten pomysł, dlatego daję 7/10.

Łazianka, pralnia
Jest niefunkcjonalna, bo jak chce się umyć ręce, to trzeba obejść te szafki. Przypomina trochę wnętrze sali operacyjnej i przydałoby się coś, co ożywi trochę to miejsce. Jakiś dywanik, kwiatek albo obraz. 8/10

Pokój Hanny jest idealny dla dziewczynki w wieku szkolnym, chociaż mógłby mieć inny kolor, bo zieleń chyba nie pasuje. 9/10

Sypialnia rodziców najmniej mi się podoba, bo style gryzą się, jest utrzymana w zimnych kolorach, lampa stoi na środku pokoju i ta szafa bardziej nadawałaby się do sklepu. 3/10

Garaż jest idealny. Stworzyłeś wspaniały artystyczny nieład, jaki panuje w większości garażów. 10/10

Rozkład pomieszczeń jest niefunkcjonalny i nieproporcjonalny, bo łazienka est na końcu domu i jest większa on niektórych pomieszczeń. Proponuję zamienienie jej na dwie łazienki: jednej dla wszystkich i jednej dla rodziców. 6/10

54/80 - prawie 3/4, więc raczej mi się podoba.
Brutus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.