View Single Post
stare 09.01.2011, 13:18   #6
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historia sławy

Sara urodziła!!!
Śliczna dziewczynka o imieniu Scarlett urodziła się z cechą śpioch a ja dodałam jej jeszcze leniucha Scarlett jest wampirem, po mamie, ta zaś nie chce mieć z jej ojcem nic wspólnego, mimo, że ten ją ciągle odwiedza ( nie pamiętam nazwiska, wiem że chyba reżyser jakiś )
Sprawy się skomplikowały, kiedy Devin Ashton przyszedł do jej apartamentu i zaczął ją podrywać. Nie wiem, chyba myślał, że Scarlett jest jego dzieckiem.
W każdym razie Sara zaczęła go obrażać, wytykać błędy, oskarżać o to, że nią zerwał aż w końcu uderzyła go w twarz. Devin wymaszerował na ulicę (tak po prostu, nie wiem, nie był już w aktywnej rodzinie) a Sara wyleciała za nim na ulicę i kontynuowała obrażanie eks-partnera. Tam sfotografowali ich paparazzi (Sara to Osobistość a Devin ma 4 gwiazdki ). Artykuł ukazał się w gazecie i Sara zaliczyła już 9 skandal. Teraz zainteresowała się gotowaniem i ugotowała ambrozję. Scarlett z racji swoich cech i bycia wampirem najczęściej spała, a jak dostawałam wyrzutów sumienia, że tylko leży, Sara brała ją na ręce i szła na spacer po mieście albo wykonywała jakieś tam interakcje. Sara poczuła pociąg do grania na fortepianie. Ale że apartament przestał jej starczać, przeprowadziła się do tego z jacuzzi i od razu zaliczyła tam wpadkę, bo wykonała bara-bara z jakimś gostkiem.
Scarlett z pomocą tortu zamieniła się w małe dziecko a Sara ograniczyła wypady do klubów do 3 w tygodniu w końcu trzeba by się zając dzieckiem...
Zatrudniłam lokaja, który, wbrew waszym narzekaniom, sam lubił zajmować się dzieckiem (miał cechę rodzinny). Sara nauczyła Scarlett chodzić, mówić i załatwiać się i... wdała się w romans. Gra od czasu do czasu wprowadza ludzi z skrzyni rodzin i u mnie Sara upolowała niejakiego Sama Williamsa.
Byli zakochani jak para nastolatków,Sara została normalną Simką, szybko wzięli ślub, wyjechali do Chin (gdzie kupili tonę fajerwerków i Sara zakochała się w Sim-Fu a paparazzi nie dawali im spokoju) i... rozwiedli się po tygodniu. Nie wiem czemu, ale teraz wszyscy się "podniecają" najmniejszą rzeczą w życiu Sary Burnwhat, więc jej rozwód był ogromnym skandalem.W międzyczasie Scarlett poszła do szkoły, z tym, że będąc wampirem musiała uciekać przed słońcem.
Mi się zachciało romansu i Sara zeszła się z ojcem Scarlett. Ten ją zdradził z żoną (?) Sama, Aimee. Sara w zamian wyrzuciła go z domu a Scarlett umarła
Ale to nic dla mnie, Sara ostro wzięła się za ogrodnictwo, wyhodowała kilka kwiatów śmierci i po otrzymaniu okazji w ośrodku naukowym, ofiarowując kwiat, wskrzesiła Scarlett do wieku nastolatki (umarła w urodziny).
Scarlett pokochała grę na gitarze i wraz z nowo-starym kochankiem Sary, uwaga, uwaga... Devinem Ashtonem (perkusja) stworzyli zespół "Wampirze Kły". Wiem, okropna nazwa, ale nie mam innego pomysłu. Wkrótce do zespołu dołączył chłopak Scarlett, Kevin Smile (???) grający na kontrabasie.
Gazety opublikowały 2 nieprawdziwe skandale z nieślubnymi dziećmi Sary.
"Wampirze Kły" podbiły serca mieszkańców Bridgeport, a Devin bez żalu rozstał się z Sarą, by wziąć ślub z eks-chłopakiem Scartett, Kevinem.
Cóż, zrobiła się z tego Moda na Bridgeport xD, a żeby nie zamieszać, powiem, jak w tej chwili ma się moja rodzina.
1. Do aktywnej rodziny należą Sara Burnwhat, jej córka Scarlett a niegdyś należeli : Devin Ashton, Kevin Smile, Sam Williams i dawno,dawno temu Jerediak Burnwhat.
2. W apartamencie przy Portowej bodajże 54 mieszkają Sara i Scarlett.
3. W kapeli "Wampirze Kły" grają : Sara Burnwhat (fortepian), Scarlett Burnwhat (gitara), Devin Ashton (perkusja) i Kevin Smile (kontrabas).
4. Wiek : Sara - dorosła, Scarlett - mł. dorosła, Devin Aston - dorosły i Kevin Smile - mł. dorosły.
5. Małżeństwa : aktualnie Ashton+K.Smile
6. Aha, po wskrzeszeniu, Scarlett została normalną simką.
7. Cd. nastąpi...

PS: PISZCIE PROSZĘ WASZE HISTORIE, CIEKAWI MNIE, CO ROBICIE Z SIMAMI OPRÓCZ ROMANSÓW I KARIERY!
Edit : dam zdjęcie i na mój gust to na pierwszym zdj. to przypomina to park w Twinbrook.
[IMG]http://i51.************/hsooj7.jpg[/IMG]
A na tym jeszcze szczęśliwa Sara z Samem Williamsem.
[IMG]http://i54.************/35m3adx.jpg[/IMG]

Edit : dla rozrywki stworzyłam małą, testową rodzinkę i ze zdziwieniem odkryłam, że w Bridgeport, które zamieszkują, nie ma połowy miejscowych, do jakich się przyzwyczaiłam a są inni...

Ostatnio edytowane przez Natix : 09.01.2011 - 15:30
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem