Temat
:
Zmiana płci dziecka
View Single Post
22.01.2011, 15:36
#
1
Gargamel
Guest
Postów: n/a
Odp: Zmiana płci dziecka
A mi to lotto. Będzie dziewczynka, to dobrze. Będzie chłopiec, też dobrze.
Kiedyś bawiłem się w CAS, ale dziecko mi się “zawiesiło” tak jak u Nightfall. Więcej nie próbowałem. A o tym z lekarzem też nie słyszałem.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Gargamel