Temat
:
Dzieciaki
View Single Post
08.04.2011, 19:45
#
1
Continue.
Guest
Postów: n/a
Odp: Dzieciaki
Moja Simka urodziła śliczną dziewczynkę. Nie pamiętam jak ma na imię, bo nie mam dostępu do TS3 już z miesiąc.
Rozwija chyba malarstwo i trochę pichci.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Continue.