View Single Post
stare 14.04.2011, 12:21   #6
amber
 
Avatar amber
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "List do Julii" - Wasze listy

Bridgeport, 14 IV 2011
Ukochana Julio!
Zapewne nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ogromnym uczuciem darzę Twoją osobę. Każdego dnia, gdy widzę Cię na ulicy, me serce wywija fikołka. Zawsze gdy zauważam Twoje wspaniałe blond loki opadające na kark, Twój cudowny, elegancki chód, stylowy ubiór...
Czynisz każdy mój dzień lepszym, ponieważ z każdym kolejnym dniem coraz bardziej Cię kocham. Chciałbym, byś odwzajemniła to uczucie. Lecz to tylko głupie marzenia, przecież nie mam u Ciebie szans... Jednak musisz to wiedzieć, że kocham Cię całym sercem. Nie poddam się, będę o Ciebie walczył dzień i noc, a gdy Cię zdobędę... będziesz obsypywana kwiatami, całusami, całą moją miłością do Ciebie. Postaram się, aby było nam jak najlepiej. Gdybyś jednak odrzuciła moje zaloty, wiedz, że nie oddam serca nikomu innemu, będę Ci wierny do końca. Jeśli beze mnie będziesz szczęśliwa, będę się cieszył Twoim szczęściem, gdy będziesz smutna, pamiętaj, że we mnie zawsze odnajdziesz wsparcie.
Mam więc nadzieję, że kiedyś Twoje piękne usta wypowiedzą w mą stronę te dwa piękne słowa, których ja nie odważyłem się powiedzieć Ci wprost. Gdybyś jednak Ty także mnie pokochała, będę Ci je mówił każdego dnia.
Kocham Cię, Julio.

I będę Cię kochał do końca życia.
Twój na zawsze.
Romeo
__________________
LOST INSIDE A FANTASY
amber jest offline