View Single Post
stare 20.05.2011, 22:49   #18
lagger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Cytat:
Napisał Ayla Zobacz post
Spróbuj poszukać jakiegoś bruda w tej kuchni, najlepiej w trybie kupowania/budowania poprzestawiaj wszystkie meble a nawet spróbuj skasować podłogę albo ściany. Może coś znajdziesz Powodzenia!
No więc, sprzedałem meble, zniszczyłem ściany, ogólnie zniszczyłem cały dom. Została sama pusta parcela. I zgadnij co? Nastrójnik nadal w tamtym miejscu się pojawiał, mimo, że niczego nie było :/

Widzę, że większość nie ogląda obrazka, który dodałem... Zwykle w nastrójniku w nawiasie jest pokazane co powoduje dany nastrójnik. W zniesmaczonym jest pokazane w nawiasie Sterta Śmieci. I tylko w tamtym miejscu. A więc sterta śmieci nie oznacza zepsute jedzenie w ekwipunku, czy spotkanie cuchnącego sima, czy brudny blat. Gdzieś niby leży STERTA ŚMIECI, których nie ma... >.>

Z tych wszystkich pomysłów jedyne co pomogło to przeprowadzka z tego domu do innego, a następnie natychmiastowy powrót. Jednak trochę za dużo jest zabawy z tym wszystkim i sim przez to traci bardzo dużo, ciężko zarobionych pieniędzy (nie korzystam z kodów, bo według mnie psują one tylko rozgrywkę :f). Z 400 tysięcy simoleonów, po przeprowadzkach w obie strony, mojej simce pozostało około 100 tysięcy... Fakt to też dużo, ale mimo wszystko strata tylu simoleonów trochę boli. Jeszcze przebolałbym, gdyby zabrało mi z 50 tysięcy... To się da nadrobić, ale 300 tysięcy?! Chyba jednak wolę się pomęczyć z tym nastrójnikiem, dopóki naprawdę w planach będę miał, żeby wyprowadzić simkę...

Mimo wszystko, dziękuję wszystkim za pomoc. I obyście Wy nigdy nie mieli takich irytujących błędów. :]
  Odpowiedź z Cytatem