View Single Post
stare 29.05.2011, 08:32   #25
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokolenia - wrażenia z gry.

Mi się w sumie gra podoba, nie przeglądałam jednak jeszcze tak naprawdę katalogów i zawartości CAS, ale bawiłam się już psikusami nastolatka, została dziewczyna przyłapana, odwiozła ją policja i dostała szlaban. Śmiesznie to wyglądało, jak próbowała uciec ale się nie udało Mamuśka nieugięta. Gratuluję konsekwencji... Podobają mi się te ślizgawki wodne. I ten system filtracji rzeczy w katalogach.... bezcenny. No i wyobraźcie sobie, tak się nie mogłam doczekać spiralnych schodów, a jestem nimi zawiedziona. Nie łączą się... Jeśli mamy tylko parter i piętro, to OK. Ale jak jest więcej pięter, to trzeba by je stawiać obok siebie. Jednak dwójkowe schody spiralne były najlepsze. Wózki jednak działają, ale są niedopracowane. Już odkryłam co było nie tak. Żaden mod, ani stary zapis. Winne było ukształtowanie terenu. Jeśli teren jest chociaż trochę pod górkę, albo z górki, to Sim niesie dziecko zamiast wozić w wózku. I to jest niedopracowanie. W "naturze" ludzie nie niosą dzieci na rękach w takiej sytuacji, co by zrobili z wózkiem w tym czasie! Podoba mi się piaskownica. Bawię się teraz Ćwirami na nowym zapisie w Sunset, czyli Morti jest dzieckiem w wieku szkolnym. Zapisałam go na kurs artystyczny. Nie wiem, czy to internat czy normalna szkoła. Kazałam im adoptować dziewczynkę, oczywiście gra wylosowała mi czarną... Nie jestem broń Boże rasistką, nie mam nic do czarnych ludzi, ale biali powinni dostawać białe dzieci, bo tak, to od razu widać, że są adoptowane...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem