Temat
:
Cztery żywioły 2011 - zadanie nr 1 - głosowanie
View Single Post
16.09.2011, 19:28
#
1
Searle
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
Odp: zadanie nr 1 - głosowanie
Zastanawiałam się między dwiema pracami, ale jednak wybrałam tą, moim zdaniem, lepszą.
__________________
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Searle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Searle
Znajdz więcej postów napisanych przez Searle