View Single Post
stare 22.10.2011, 12:33   #1
elwa17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Niebiesk'a Burlesque"

Domek śliczny.! Świetne połączenie kolorków Sama uwielbiam błekity i turkusy, więc to jeszcze większy plus
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.