View Single Post
stare 10.11.2011, 14:24   #200
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Vicia, wkładając płytę do napędu możesz trzymać klawisz "SHIFT". Wtedy płyta się nie uruchomi. A w ogóle, to radzę olać launchera i uruchamiać grę jej plikiem uruchamiającym, możesz sobie zrobić skrót na pulpicie. Klikasz prawym przyciskiem myszy gdziekolwiek na pulpicie i wybierasz "Utwórz skrót". Nie wiem jakiego masz Windowsa, ale gra powinna być w Program Files, lub w Program Files (x86)

Electronic Arts\The Sims 3 - Zwierzaki\Game\Bin\TS3EP05.exe

Wtedy nie będzie nawet launchera, od razu uruchomi się gra Zostaw sobie skrót od launchera, to jak będziesz chciała grę zaktualizować, czy coś tam zainstalować (Store czy coś), to będziesz miała dwa osobne skróty.

Ja też na początku miałam tak jak Ty, przy próbie gry jakąkolwiek rodziną, znikał mi interfejs i niczego nie dało się zrobić. Ale u mnie problemem były nieaktualne mody (NRaas'y chyba). Po pobraniu wznowionych wersji modów, problem całkowicie zniknął.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 10.11.2011 - 14:27
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem