View Single Post
stare 28.11.2011, 18:39   #6
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Serce Klasycyzmu

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Po pierwsze bryła. Urok tego stylu bierze się głownie z wszechobecnej proporcji, widocznej dosłownie w każdym miejscu. U ciebie tego zabrakło. Do tego całkowity miszmasz w oknach, każde jak z innej bajki i w dziwnym miejscu.

Ogród jest typowo nowoczesny, podjazd, chodniczek i z boku domek. To także nie pasuje. Podobnie wnętrza - po prostu zamiast nowoczesnych mebli znalazły się tam antyki jak z pobliskiego bazaru. Do tego monotematyczność kolorów... To wszystko sprawia, że wnętrza, zamiast imponować pięknymi, gustownymi zdobieniami, wykończeniem są zwyczajnie ciężkie i brzydkie.

Wnętrza także są wzięte jakby nie z tej epoki. Przepychem, ogromną ilością*złoceń i kiczowatych zdobień charakteryzował się barok.

Radziłbym się douczyć baroku i klasycyzmu droga koleżanko ..
a antyki są tam bo dla twojej wiadomości klasycyzm brał nurt z antyku no cóż jeśli ktoś nie wie co to jest Antyk to co dopiero Klasycyzm cóż nie wiem co w ogrodzie jest nowoczesnego według mnie podjazd nie .. kareta z koniem ? No chyba nie .. nowoczesnych mebli tam nie ma bo nowoczesne a klasycystyczne to co innego nie wiem czy Ty wiesz.W baroku nie było przepychu i nie wiem czy mówi ci coś także Styl Rokoko ;] powodzenia w dalszej edukacji historii chociażby .

Ostatnio edytowane przez kovalenko14 : 28.11.2011 - 18:43
kovalenko14 jest offline