View Single Post
stare 30.11.2011, 16:11   #2
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

No to ocenię
Bryła: ładna taka cukierkowa, ale kolor dachu do zmiany. Samo zagospodarowanie przestrzenne wokół niej nie jest złe, nie podoba mi się to jeziorko z chaszczami tuż obok domu.
Kuchnia: Mimo brytyjskich akcentów, pomieszczenie nie spodobało mi się. Głównie przez te okna, które zupełnie nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Niebieska lodówka z flagą stanowi jednak za duży kontrast w tym pomieszczeniu. Nie podoba mi się jeszcze dywan.
Przedpokój: Dość jasne i prosto urządzone pomieszczenie, jedynym jego minusem są oczywiście te okna( tak jak we wszystkich pomieszczeniach w domu).
Łazienka: Trochę dziwnie urządzona. Na jednej połowie bardzo nowocześnie, na drugiej już trochę mniej.To nie wygląda dobrze.
Salon: Zupełnie odbiega od reszty pomieszczeń. Wystrój w nim jest bardziej klasyczny.
Pokój do gier: Najbardziej mi się podoba Nie ma pomieszanych stylów (z wyjątkiem okien )
Sypialnia: Nie mógłbym się odprężyć, jeśli ściany były by w tak jaskrawym kolorze. Meble są bardzo nowoczesne i minimalistyczne co w zestawieniu z moim ulubionym :< oknem daje wybuchową mieszankę.
Podsumowując: Dom na pierwszy rzut oka jest bardzo ładny, jednak po przyjrzeniu się widać mankamenty, takie jak pomieszane style i inne mniejsze niedoróbki.
Oceniam na 6/10. Projekt nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak twoje poprzednie.
Pozdrawiam,
Einarr