Temat
:
Pokaż mi swoje wnętrze - edycja wiosenna 2012
View Single Post
30.03.2012, 13:50
#
1
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Odp: Pokaż mi swoje wnętrze - edycja wiosenna 2012
Kenny - możesz, ale nie dostaniesz na to dodatkowego limitu - muszą być zaprezentowani jako część ogrodu/pomieszczenia (oczywiście mogą być na kilku zdjęciach, w kilku pomieszczeniach). Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli.
Malin
1. Może
2. Możesz
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Vanitas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vanitas
Znajdz więcej postów napisanych przez Vanitas