View Single Post
stare 03.04.2012, 18:35   #46
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Silver:
"Z odcinka na odcinek tekst wychodzi coraz lepiej i ciekawiej. Co do długości też nie mam zastrzeżeń. Zdjęcia jak zwykle świetne"

Dzięki za miłe słowa

"Jak Radek pojechał zobaczyć zwłoki i powiedział "to nie ona" to z początku myślałam, że to faktycznie nie ona i miałam rogal na twarzy"

Rogal na twarzy, kocham to sformułowanie

"Powrót do przeszłości to według mnie najlepsza część odcinka ^^ chociaż nic szczególne się tam nie działo, ale lubię takie momenty."

To dobrze, będzie jeszcze parę retrospekcji, cho już nie tak "fajnych", moim zdaniem.

"Teraz ponarzekam. Mało Sylwii ;<"

Może jeszcze kiedyśtam się pojawi

Liv:

"Nadchodzi moment, w którym Liv zalicza wszystkie interesujące ją FS"

Miło mi, że moje się do nich zalicza

"Cóż za literacko wyrafinowane porównanie!"

I tym razem w stu procentach zamierzone

Zaś co do zdjęć - są robione później, w dodatku przez Rudzielca Myślę, że te niedociągnięcia nie są na tyle duże, żeby psuły efekt

"Po pierwsze... Opisy. Wow. Miodzio dla moich oczu, cudowne chwile dla wyobraźni :> No i poważny powód, żebyś otrzymał pochwałę "

Ach, jakże mi miło Powoli zaczynam zaprzyjaźniać się z opisami i sam zauważyłem pewną poprawę w stosunku do ich stanu sprzed paru miesięcy. Cieszę się, że to nie tylko moje wrażenie

"Po drugie - wydarzenia. Tu akcja się wyraźnie rozkręca, pojawiają się takie wątki, na których będę mogła najbardziej skupić swoją uwagę. Zresztą podejrzewam, że nie tylko ja. W końcu, jak ostatnio zauważyłam, pytanie "kim jest morderca?" zawsze wszystkich nurtuje.
Bardzo miło odbieram retrospekcje. Może to dlatego, że poniekąd stęskniłam się za takimi historyjkami?"

Właściwie to wydarzenia były zawsze Poza tym akcja skończy się równie szybko, jak zaczęła, ponieważ niedługo wszyscy sami domyślą się, kto jest tym mordercą (aczkolwiek nie jest to największa tajemnica tego FS). Też lubię takie "powroty do przeszłości", miło, że to nie tylko moje zdanie

"Wątek przyrodniego brata zapowiada się fajnie. Może będzie jeszcze więcej retrospekcji?"

Retrospekcji w tym wątku, niestety, nie uraczysz, ale mam nadzieję, że Cię to nie zniechęci

"I pewnie pan Rybak ( odegra niemałą rolę w wydarzeniach - gdyby miało być inaczej, nie wprowadzałbyś tej postaci"

Już chyba nie pamiętasz moich poprzednich opowiadań Ale masz rację, jakąś rolę odegra (nawet dwie xDDD)

"Po trzecie, mogę już snuć podejrzenia co do tożsamości zabójcy, czy jeszcze za wcześnie?"

Możesz, tylko nie dziel się nimi publicznie

"I po czwarte, dyszka za odcinek "

O, dzięki! ;D
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem