Temat: Relacje MofD
View Single Post
stare 25.07.2012, 11:10   #24
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Ech, miałam dać kolejną część wczoraj, ale mnie coś zmuliło... strasznie mi się chciało spać.

Zwyczajne perypetie rodziny Imada, część 2
Bilard i kręgle

Kiyoko i Valerie wyskoczyły do centrum. Obie miały nadzieję, że spotkają jakiegoś fajnego chłopaka, ale na nadziei się skończyło... Nie przeszkadzało to jednak dobrze się im bawić. Odwiedziły kręgielnię.

Młoda Japonka w świetnym stylu zbiła wszystkie za pierwszym razem...

... co skłoniło Val do głośnych oklasków (choć najpierw wprawiło ją w lekkie osłupienie).

Sama niestety nie mogła się pochwalić tak dobrym wynikiem.

Dziewczyny postanowiły zostawić na razie kręgle i zagrać w bilard. Tutaj blondynce poszło znacznie lepiej, acz Kiyoko dotrzymywała jej kroku. Gra była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem.

A że zabawa była przednia, to zaraz się okazało, że zbliża się północ i trzeba wracać do domu. Valerie oczywiście przy pożegnaniu spytała, gdzie Kiyo nauczyła się tak grać w kręgle i w ogóle...
- W Tokio - odpowiedziała panna Imada. - Byłam tam parę razy z rodzicami, mieszkają tam moi kuzyni. Chodziliśmy trochę po różnych klubach, a że oni uwielbiają kręgle... no cóż, nie chciałam być od nich gorsza.
- Rozumiem. Łaał, Tokio, zawsze chciałam tam pojechać... Będziesz mi musiała o tym opowiedzieć.

Kiyoko wróciła po północy, zadowolona ale zmęczona. Niestety, okazało się, że ma jeszcze lekcje do odrobienia.
- Nie mogłaś zrobić tego wcześniej? - spytał ojciec.
- Eee... chyba nie.

Dziewczyna poszła spać z cichą nadzieją, że jutro rano będzie mogła się dobudzić.
C.D.N. i to już niedługo (;
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem