View Single Post
stare 27.07.2012, 10:28   #25
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jaką postacią zagrasz najpierw?

Juhas w takim razie czekam na twoją historię

Mnie w tym dodatku od początku "pociągały" wróżki. Więc na pewno nimi zagram najpierw. Potem może wampiry.. na końcu wiedźmy. Chociaż znając mnie to będę przeskakiwać z jednej postaci na drugą. Dla mnie by było najlepiej wszystko naraz, ale z drugiej strony nie lubię mieć 3 różnych stworów do testowania w jednej rodzinie. To tak jak w karierze grać jednocześnie strażakiem, stylistą i detektywem. Zdecyduję się więc na powolne testowanie każdej z tych trzech postaci. Duchy. Właściwie nie wiem o nich zbyt wiele, jakie będą miały możliwości. W ostateczności mogą być. Wilkołaki. Już sama nie wiem na początku byłam im przeciwna, ale powoli się do nich przekonuję. No dobra może nimi zagram ale na końcu. Zombie są jak dla mnie obrzydliwe i w ogóle to jedzenie mózgów sobie inaczej wyobrażałam. Mam nadzieję, że w tych opcjach ograniczania stworów są oddzielne suwaki (jeśli to będą suwaki) dla poszczególnych istot.. nie będą mi się zombie pałętać po mieście i penetrować ogródek mojej wróżki haha

1. Wróżki.
2. Wampiry
3. Wiedźmy
4. Duchy
5. Wilkołaki
6. Zombie

Taka moja lista stworków poczynając na tych, które mi się podobają, a kończąc na tych hmm mniej ciekawych.. (jak dla mnie.)
Uhh, ale się rozpisałam, lecz chciałam podzielić się z wami moim zdaniem.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem