View Single Post
stare 14.08.2012, 16:05   #29
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

@Malin: Jak na razie jedynymi simami Maxisa, którzy mieszkają w Dolinie Glicynii są Sobiesław Macierzanka, Juan Krechowicz (Naleśnik) i Leon Wilczek. Reszta (z panią Ludmiłą włącznie) to moje wytwory.
@Ruda: Pani Pilot (bo tak miała na nazwisko) zjadła karmę z niewiadomych mi powodów. Jak już pisałem wszyscy uważali ją za dziwną, a Cecylia zaprosiła koleżankę na obiad tylko z grzeczności (chociaż właściwie to ona sama się wepchała).
DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZE!

Cieszy mnie to, że podobała Wam się historia bez zdjęć. Niestety opowiedziałem wszystko co się działo aż do końca, więc jak na razie nie będzie kolejnej części.
Wróciłem już do domu i mam całe centrum dowodzenia! Powoli wezmę się za pracę Zuzanną, bo w tym momencie akurat kończę meblować jej nowy dom.

Chcieliście zdjęcia państwa Hoffman? Macie!
ładowanie rodziny Przepraszam, że takie małe, ale nie mam innego, a chcę żebyście wiedzieli jak wyglądali na początku...



Tutaj już po śmierci Arkadiusza. Matka z córką spotkały się przez przypadek na cmentarzu. Ta druga była wtedy na studiach.

Natalia w akademiku.
Dom państwa Hoffman.

Wiem, że nie ma ich dużo, ale nie myślałem, żeby chwalić się kiedyś tą rodzinką... Obecnie Cecylia i Ludmiła są po małej metamorfozie, ale nie mogę znaleźć fajnych poseboxów... Jakbyście mieli jakieś normalne w pozycji stojącej/leżącej/siedzącej, to podeślijcie. Wtedy dodam ładne zdjęcia pań. ^^

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 14.08.2012 - 16:28
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem