View Single Post
stare 18.08.2012, 00:33   #113
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Kateriny

Dzięki za komentarze, wciąż jestem w trakcie budowy nowego domu, ale mam parę zdjęć jeszcze z Hidden Springs. No i mała informacja, nie mogłam przenieść całej rodziny do Lucky Palms, bo był limit simów i musiałam "olać" Lucy, Seana, Kise i Tatię. Szczerze, mam takie plany co do bliźniaków, że nie mam czasu zajmować się wszystkimi naraz.

Rodzina Sanders
Odcinek 15

U Lucasa i Katherine sielankowo... ich związek trwał już kilka miesięcy, zdecydowanie był na poważnie. :>


Aż pewnego dnia oświadczył się jej. Kitty aż kipiała szczęściem.



Następnego dnia o wschodzie słońca wzięli prywatny ślub.



Codzienność w pracy detektywa... Przeglądanie poczty i szperanie w śmietnikach. :/



Niedługo po ślubie okazało się, że Katherine spodziewa się dziecka. Oboje byli tacy szczęśliwi! Kitty nigdy nie myślała, że po śmierci Bena może znowu się zakochać i cieszyć życiem... a tutaj spotkała ją taka niespodzianka.



Lucas był znużony pracą detektywa. Albo miał proste, wręcz infantylne sprawy, albo nie miał ich w ogóle. A w końcu musiał przynosić do domu stały dochód.


Katherine rozpoczęła pisanie kolejnej książki, przez ciążę miała masę wolnego czasu.


Cóż, ale domowymi obowiązkami ktoś musiał się zajmować.


Katherine praktycznie codziennie rozmawiała z dzieciakami i odliczała dni do ich powrotu z internatu.


Aż tu nagle... poród. Lucas oczywiście rzucił banalne zlecenie i natychmiast zawiózł żonę do szpitala.


A oto Chloe - pierwsze wspólne dziecko Kitty i Lucasa.


Starsza Chloe... celowo ukryłam jej twarz. Mała chyba nie jest gotowa na debiut. ;> Jak sądzicie, do kogo będzie bardziej podobna?


Już po przeprowadzce do Lucky Palms...

Poznajecie?

__________________

Ostatnio edytowane przez Rosemarie : 18.08.2012 - 00:37
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem