View Single Post
stare 02.09.2012, 15:15   #1
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Metamorfozy wnętrz

uroczo! podoba mi się, jedyne co mi nie pasuje to kuchnia, za zimna i stonowana, dałabym inne blaty. i płytki właściwie też...
salon jest mega, strasznie podoba mi się ta wnęka na telewizor.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.