View Single Post
stare 01.01.2013, 11:30   #178
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Kiedy jeszcze sama nie miałam simsów to czasami grałam z koleżanka u niej, a ona grała z kodami, no i jak już miałam własną grę to zrobiłam taką wieloosobową rodzinę, kupiłam im taki mały dom w Miłowie i chciałam sobie wpisać kod na pieniądze, ale nie miałam pojęcia jak, chyba sześcioosobowa rodzina została bez pieniędzy, w małym domu z najdroższą lodówką, telewizorem i jednym łóżkiem w którym nie można było nawet spać bo zajmowało cały największy pokój O_o a oczywiście nie wpadłam nigdy na tak wspaniały pomysł aby iść do pracy.
Później nauczyłam się wpisywać kody I zrobiłam jakieś tam dwie babki i ich facetów. Obie zaszły w ciąże, a jako, że bałam, że wszyscy staną się emerytami wpisałam aging off i te ich dzieci się nie starzały i ciągle musiałam zajmować się tymi dziećmi a potem jeszcze zabrakło mi jedzenia w lodówce i nie miałam pojęcia o co chodzi a gdy już zamówiłam jedzenie choć nie wiem jak na to wpadłam to jakoś tak mi się długo czekało na tego dostawce to kupiłam lodówkę którą postawiłam na dworze. ta da!
Później dostałam od tej koleżanki chyba cztery pory roku i cały czas grałam w kwitnących wzgórzach, ale wtedy już tak normalnie grałam
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem