View Single Post
stare 07.02.2013, 17:51   #42
Vendie
 
Zarejestrowany: 05.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieje rodzin Vendie

Hej! Dzięki za opinie i sorry za nieobecność na OJSG. Przepraszam też za przekrój ścian, spróbujcie nie zwracać uwagi
RODZINA HAGAN
-Ee.. Cześć... Yhm... Nazywam się Stella Hagan... Oj... Ekhm... Przepraszam za strój... Wejdziesz?- Jąkała się czerwona ze wstydu dziewczyna, przeklinając w duchu swoją nieśmiałość.
Po chwili stali już w domu bohaterki. Po chwili chłopak się odezwał:
- Witam.. Ee... Owen Causey jestem...- rozejrzał się- ładny dom.
-Dzięki... Ty... Wprowadziłeś się niedawno?- uśmiechnęła się Stella. Też jest nieśmiały!, cieszyła się.
- Yy.. Tak, tu niedaleko. Naprawdę się nieźle urządziłaś!
- Oj... Eee... Staram się!
Zaczęli gadać. O muzyce i książkach, pracy i zainteresowaniach. Dosyć długo. Okazali się, że naprawdę się rozumieją!







-Oj! Byłbym zapomniał! Chciałem... dać ci coś... Tak na powitanie... wiesz...-plątał się w wyjaśnieniach Owen, wyciągając zza pleców bukiet czerwonych róż.
-O rany... kurczę!... Uwielbiam czerwone róże... Dziękuję...- ucieszyła się Stella. Jaki on słodki!, mówiła do siebie w duchu.



-Eee... Dałabyś mi swój numer? Zadzwonię...- poprosił Owen, czerwieniąc się!
-Jasne!- Zajęło jej to chwilkę.



-O matko, jak późno! Muszę jechać do pracy!- przebrała się szybko. Pan Causey pożegnał się i grzecznie wyszedł. Stella natomiast wybiegła w swoim sweetaśnym mundurku.



To tyle na dziś. Co będzie dalej? Dowiecie się w następnym odcinku. Do zobaczonka!
Vendie jest offline   Odpowiedź z Cytatem