View Single Post
stare 25.02.2013, 23:07   #1
beatunia91
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Excl po instalacji sim3pack nie ma ich w grze

witam

mam nastepujacy problem:

zainstalowalam ostatnio sobie simsy 3 wraz z doatkami w nastepujacej kolejnosci: cztery pory roku, zwierzaki, zostan gwiazda, po zmroku, kariera, pokolenia. pierwszego dodatki i akcesori nie posiadam.

Po instalacji gra sie zaktualizowala do najnowszej wersji. nastepnie wszystkei wczesniej pobrane, rozpakowane blabla dodatki z neta w formacie sims3pack skopiowalam do folderu moje dokumenty/ea costam czy jakos tak/the sims 3/DOWNLOADS

nastepnie utworzylam w folderze the sims 3 jeszcze jeden folder o nazwie MODS (tak wkleilam plik resource a nastepnie utworzylam kolejny katalog o nazwie PACKAGES i wkleilam do niego wszystkie dodatki o rozszerzeniu packages)

nastepnei weszlam do launchera>pobrane>zaznaczylam wszystkie dodaki sim3pack i dalam instalacje.

z racji ze mam ponad 20 gb dodatkow z neta instalowaly sie one chyba z 3,5 godziny :/

ani jeden nie byl zepsuty, wszystkie zostaly zainstalowane prawidlowo.

gdy wlaczylam gre nie bylo ani jednego dodatku w grze z tych zainstalowanych.

moze ktos mi pomoc lub wyjasnic co jest nei tak? problem jest o tyle nieprzsyjemny ze instalacje tych dodatkow trwa okropnie dlugo.

dodam, ze od kilku dni po reinstalacji sismow gra nei widzi dodatkow SIMS3PACK wczesniej dzialaly. za to PACKAGES od kad mam simsy3 NIE DZIAŁAJĄ wogole. korzystalam z kilku poradnikow do ich instalacji i nici... gry mam ogryinalne.

prosze o pomoc
beatunia91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.