View Single Post
stare 06.10.2013, 18:20   #157
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Avatar Meryam
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,375
Reputacja: 51
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Słuchaj, ja nie stwierdzam, ze jesteś nieodpowiedzialna, wcale tak nie wynika. Tylko nie możesz teraz wyciągać konsekwencji za coś, co wcześniej puściłaś mimo uszu. Chodzi o to, że gdybyś wcześniej dała Rudej warna albo nawet tego bana czasowego, a teraz, mimo wcześniejszych kar, znowu zrobiła coś źle, dała jej bana, to byłoby w porządku. Ale nie wyciągnęłaś konsekwencji wcześniej. Po prostu.
Rozumiem to, że możesz mieć miękkie serce, to jest zrozumiałe, naprawdę. Tylko ta decyzja o banie została podjęta za późno, i dlatego też ma nieodpowiednie wytłumaczenie, co wiąże się z tym, że jest trochę niesprawiedliwa. Przykro mi, że tak wyszło, ale teraz to ty musisz wyciągnąć konsekwencje za to, że nie interweniowałaś odpowiednim sposobem wcześniej
I to miło, że chciałaś iść na ugodę z Rudą, naprawdę. Ale niestety, czasami twoje stanowisko wymaga radykalnych decyzji.
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem