View Single Post
stare 24.10.2013, 12:52   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Pograłam trochę więcej i stwierdzam, że po raz pierwszy od czasów legendarnego Servo z jedynki (no wiecie, robocik który jak Kościlda nie jest sterowalny i też mieszka w swojej "szafie"), jestem zadowolona z robota w Simsach! W dwójce nie pasowało mi to, że robot miał własną wolną wolę której nie dało się wyłączyć, w trójce w "Karierze", roboty wolno chodzą, jedzą złom co jest głupie, Simy się ich boją. Do tego i Servo z dwójki, i SimBot z trójki są sterowalne, a ja bym wolała coś w stylu Kościldy, wyłazi z szafy, robi swoje, wraca do szafy, gotowe. Ale sterowalność to jak wyżej pisałam, nie jedyne wady robotów innych niż Servo z TS1.


Wady Plumtotów (moim zdaniem):

- Tradycyjnie jeśli chodzi o roboty z 2 i 3, są sterowalne
- Nawet jak mają chipa na sprzątanie, nie mają tej interakcji "Sprzątaj Dom", jak schludni Simowie
- Czasami samoistnie się włączają, jak się je wyłączy, ale to nie jest aż taki problem, i nie jest to tak częste jak u SimBotów.

Zalety:

- Są wodoszczelne (mogą nawet pływać w basenie\jeziorze\oceanie)
- Można je wyłączyć\włączyć bez ingerencji Sima
- Możliwość zbudowania wielu różnorodnych robocików, dzięki sporej ilości części
- Mają sporo chipów osobowościowych, więc zachowywać też się będą różnorodnie.

No to na razie tyle. W każdej mojej rodzinie będzie PlumBot. Myślę, że to o tyle dobre rozwiązanie, że ewentualnych dodatkowych Simów w rodzinie, jeśli zmienimy aktywną rodzinę, gra wyprowadzi\da pracę\hajtnie\rozmnoży\skasuje. Podobne nieszczęście robotów raczej nie spotka, a przynajmniej mam taką nadzieję.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem