Była taka bitwa o tę rangę, petycje, kłótnie na PW, listy otwarte, spiski z Livką... I co? Mamy o tym wszystkim zapomnieć, bo przez chwilę nic się nie dzieje w OJSG? Serio? Trzeba wszystko starać się naprawić, a nie zmienić na lepszy model! Nie ma takiej opcji, ranga ma zostać!
(It's joke, you know?)
Alpherainn, to nie przejdzie. Według mnie pomysł Laseczki (

) jest bardzo dobry, żeby do Kaczego Pióra nominować wszystkich z kategorii FS, OJSG i Twórczości. Aczkolwiek z drugiej strony FS i Twórczość pisana nie dorównuje OJSG, te dwa pierwsze są bardziej zaawansowaną prozą niż luźne historie z gry (to był nawet argument we wspomnianym liście otwartym o ile mnie pamięć nie myli

), więc znowu mamy kłopot. Więc może rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby pozostawienie obu rang? Albo zostawienie i wywalenie jakieś innej?
e:
@MPS
Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności
tak, najlepiej jeszcze zrobić rangę "Użytkownik Dnia" żeby każdy mógł mieć swoją rangę xD
|
Ahahahahahaha mistrz! xD