View Single Post
stare 31.07.2014, 00:03   #26
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Cytat:
Napisał ciepła woda Zobacz post
I skoro już powstaje taka sonda, to od razu chcę poprosić o kolejną edycję "co sądzisz o pracy administratorów" czy jak to tam było, bo nie chcę się wypowiadać tylko o Bjork.
Popieram. Możemy liczyć na coś takiego?

Cytat:
Napisał Bjork
Boję się otwierać ankiety z ocenianiem pracy administracji, co by znowu nie było jakiś chryj.
Bo nawet jeżeli jesteście przekonani, że "Apo musi odejść" to będę trzymała się opinii, że sprawdza się na swoim stanowisku i zostanie. Dla Was to będzie po raz kolejny "nieliczenie się z Waszym zdaniem". Ale we trzy nie ogarniemy całego forum, a do Apo mam zaufanie.
Ale takie ankiety pokazują, co się w czyjejś pracy userom nie podoba. Załóżmy, jeśli jakaś adminka zobaczy, że to, to i to w jej pracy przeszkadza prawie wszystkim odpowiadającym, to logika powinna jej podpowiedzieć, że musi to w sobie zmienić. To jest forum o Simsach, gdzie według mnie powinna panować przyjazna atmosfera. Ale żeby zapanowała, musimy starać się pracować nad sobą. Nie mówię tylko o Administracji, ale też o userach wywołujących gównoburze. Myślę, że jeśli każdy by się ogarnął i wziął sobie do serca wyniki ankiety (w której mogłoby być pytanie jak ostatnio - "Jak oceniasz w ogóle użytkowników" czy jak to tam szło), żyłoby nam się tutaj o wiele lepiej. Bo nie jesteśmy olbrzymią społecznością, tylko garstką ludzi, których połączyły Simsy. Po co się kłócić?

Zmierzam do tego, że anonimowe ankiety są fajne, bo każdy może powiedzieć wszystko, co leży mu na wątrobie odnośnie drugiej osoby. Ale mają sens tylko wtedy, jeśli odpowiedzi są "pokojowe" (dziwnie to sformułowałem chyba), no i każdy bierze sobie je do serca i pracuje nad sobą, bo nikt nie jest idealny.

Przepraszam za chaos w wypowiedzi, ale jestem troszkę zmęczony. Dobranoc

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 31.07.2014 - 00:07
Pink Panther jest offline