View Single Post
stare 20.09.2014, 17:44   #14
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe

[IMG]http://i61.************/5wkpra.png[/IMG]
M'in Gorad - Paździoch Menda Złośliwa - - mój mistrz <3 nick jest cudowny, idealnie oddaje naturę pana Paździocha. Fani "Świata według Kiepskich": czcijmy ten nick, albowiem jest najlepszy. Tak się nim zachwycaliśmy, że musieliśmy poszerzyć skalę ocen: nick otrzyma aż 11 gwiazdek!
LaseeeeczkaXD145643 - Skromny Pan Mroczności - - powrót do poprzedniej nazwy użytkownika z lekką, aczkolwiek widoczną zmianą poskutkował naprawdę udanym nickiem.
maxiuwa - Deer - - tak więc drogi Jelonku: bardzo podoba mi się Twój nowy nick. Jest krótki i nieco intrygujący. Super!
momonka - Marcysia - - poprzedni nick lepiej się prezentował, ale nowemu nie mogę nic zarzucić.
hatake00 - Ernie - - świetna zmiana. Nowy nick bardzo dobrze wygląda.
Don Lotario - Genesis - - jakoś tak bardziej polubiłam Dona Lotario, fajnie wyglądał (szczególnie na forum o simsach). Do nowego (albo w sumie nie?) nic nie mam, wygląda OK.
eris234 - Piwusia - - bardzo dobra zmiana. Nowy nick prezentuje się ładnie, zgrabnie i powabnie. Mimo że kojarzy się z napojem +18 to i tak go lubię (to znaczy Twój nick oczywiście : ) )
Qwerty - Shiver - - byłam (i nadal jestem zakochana w Qwertym). To był bardzo fajny nick. Do nowego niby nic nie mam, ale sentyment bierze górę. Wracaj do poprzedniego jak najszybciej!
fromyesterday - FakeYourDeath - - oba do mnie nie przemawiają, lecz nowy jest bardzo ciekawy.
wikta. - mystically_mad - - mimo że oba do mnie nie przemawiają, zmiana wyszła jak najbardziej na plus.
Daydreamer. - Frytek. - - nowy nick jest nawet niezły, tylko po co te kropki? Poza tym ciężko jest zapamiętać, że Frytek jest kobietą.
Mlecyk - Hebe - - bardziej podobał mi się Mlecyk. Polskobrzmiący nick cieszył oko.
Voícé - Electric Shabet - - cóż, poprzedni nick bardziej do mnie przemawiał. Miał w sobie nutkę elegancji i szyku. Nowy jest po prostu przeciętny. Chyba jednak wolę naturalny Głos.
Meryam - ciepła woda - - no cóż, cieszymy się, że ktoś docenia ciepłą wodę, jednak poprzedni nick był o wiele lepszy. Ładniej wyglądał i był po prostu inny.
dawidsz10 - LepkiePaluszki23 - - moda na nicki z głosowania ludu nadal modna. Nick jest bardzo fajny, nieco dwuznaczny, ale zabawny.
omega - Pansy - - zmiana jest niestety na minus. Starszy nick mi się bardziej podobał, a nowy kojarzy mi się z Pansy Parkinson z powieści "Harry Potter".
Sectumsempra - Chwalisława - - całkiem odważna zmiana! Mimo że jest to piękne staropolskie imię, w dzisiejszych czasach jest tak niedoceniane. Nie zmienia to jednak faktu, że nick wydaje się nieco samolubny.
Mika - Królewicz Grudkowego Kosmosu - - nowy nick bardziej pasuje do płci posiadacza niż Mika, lecz obydwa do mnie nie przemawiają.
[email protected] - felipe312 - - każdy podczas rejestracji popełniał błędy dotyczące nicku (rvnclw pozdrawia) ale jeśli chcemy je poprawić, najlepiej zrobić to raz, a dobrze.
Charionette jest offline