Tak sobie myślę... Może poczekajmy z dyskusją, aż Pink Panther przedstawi te utrudnienia?
Zdaję sobie sprawę, że decyzja o ostatecznej formie tego etapu ze szczegółami powinna się pojawić wcześniej, ale z drugiej strony nie zaciekawiło Was, gdzie są te utrudnienia, o których była mowa?
Muszę stwierdzić, że wina leży poniekąd po obu stronach
Dlatego uważam, że PP powinien najpierw ogłosić ostatecznie jak będą wyglądać utrudnienia i jaki będzie termin oddania prac, a wtedy same zobaczycie jak wielkie zmiany potrzebowałyby Wasze prace, by być regulaminowe. Może wystarczyłyby jedynie jakieś drobne poprawki.
Jeśli jednak dziewczyny nie zdołałyby wysłać nowych prac, dobrze by było, gdyby te stare zostały przyjęte i ocenione. Jednak brak uwzględnionych "utrudnień" mogłoby je postawić na straconej pozycji. Ale to tylko moja mała sugestia, decyzja należy tu do Pink Panthera i Charionette.
Mam nadzieję, że obejdzie się bez sporów i konkurs będzie dalej prowadzony w miłej atmosferze.
Pozdrawiam i miłego tygodnia wszystkim życzę