View Single Post
stare 06.01.2015, 13:45   #224
Sweet rabbit
 
Avatar Sweet rabbit
 
Zarejestrowany: 02.06.2014
Skąd: Magiczne Miasto Żelków Mocy
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Witam, mam problem z "cudowną zamianą simów". Stworzyłam najpierw simkę, nazwijmy ją Pierwszą Agnieszką . Wyszła ona za mąż za Marcina. Potem stworzyłam Drugą Agnieszkę i Agatę jako małżeństwo. Podczas tworzenia Drugiej Agnieszki pobrałam tą pierwszą z galerii i trochę pozmieniałam. Wprowadziłam Drugą Agnieszkę i Agatę na parcelę. Po zbudowaniu domu zapisałam grę Nie grałam nimi, tylko wróciłam do Pierwszej Agnieszki i Marcina. Okazało się, że Pierwsza Agnieszka stała się Drugą Agnieszką, mieszka w dwóch domach i jest żoną Agaty i Marcina. Pierwsza Agnieszka zniknęła, Druga Agnieszka w rodzinie Marcina ma portret sima (to na dole) na biało (tak jakby była w pracy), a ja nie wiem co robić.
Czyli w skrócie Pierwsza Agnieszka jest teraz tą drugą, mieszka w dwóch domach i jest żoną dwóch osób
Dodam jeszcze, że gdy weszłam w rodzinę Marcina to on miał ją na pasku znajomych, a ona go nie, a jak się poznali to ona miała zaznaczone, że są małżeństwem :p
Próbowałam już edytować ją kodem w CAS, ale włączała mi się rodzina z Agatą (to samo było po zaakceptowaniu lub anulowaniu).

Jeśli ktoś coś z tego zrozumiał i wie jak przywrócić tamtą simkę to prosiłabym o pomoc i zgóry dziękuję.

Ostatnio edytowane przez Sweet rabbit : 06.01.2015 - 18:16
Sweet rabbit jest offline   Odpowiedź z Cytatem