View Single Post
stare 23.01.2015, 16:43   #14
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 218
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Bardzo lubię twoją relację z TS4. Sama jakoś mimo posiadania gry nie potrafię się w nią wciągnąć, a w sumie chciałabym kiedyś stworzyć w TS4 jakąś wielopokoleniową rodzinkę. Nie całe miasteczko, ale jeden hm... ród
Kazik z Gustawem fajnie się urządzili, chociaż absolutnie nie spodziewałam się tego, że razem z Ewą wprowadzi się do nich ich matka. Gustaw jako dorosły zdecydowanie wyprzystojniał. Z jednej strony współczuję mu tego kosza od pani Wójcik, ale z drugiej strony to dobrze, że się nie związali. No bo jak to? Miałby zostać ojczymem żony swojego brata? Prawdziwa moda na sukces! Jakoś tak straciłam całą sympatię do Ewy. Mam nadzieję, że jednak interesuje się Aleksem, bo to mega uroczy dzieciak. A Gustaw najwyraźniej ma oko na starsze od siebie simki. Na równi z jego rodziną martwię się o to, czy Ewa (to chyba popularne imię ) nie zostawi jego i Dominika. Tak swoją drogą mam nadzieję, że Aleks i Dominik zaprzyjaźnią się ze sobą. W końcu to kuzyni! Aleksander jednak jakoś bardziej mi się podoba
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem