View Single Post
stare 23.01.2015, 21:12   #4
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Jak ogólnie oceniasz pracę administracji?

O, tutaj zdecydowanie zgodzę się z Liv - brakuje u was spójności. Każda postać to indywidualność, i każdego oddzielnie łatwo jest ocenić. Ale gdy przychodzi do oceny wspólnej, jest mi bardzo ciężko, bo rzadko widzę efekty waszej wspólnej pracy. Domyślam się, że to jest spowodowane tym, że nie wiemy jakie rozmowy prowadzicie w "Rzeźni", a tam zapada najwięcej decyzji. Ale nie przypominam sobie sytuacji, gdy ktoś z ekipy pisał coś w stylu "przedyskutowaliśmy to i podjęliśmy decyzję". Nie ma tego pierwiastka "my", który powinien istnieć. Przez to też wydaje mi się, że wasze decyzje zajmują dużo czasu i dyskusji. Tak jak mówiłam, nie wiem jak to wygląda wewnątrz, ale mam pewne wrażenie, że to ociąganie się wynika po prostu z różnicy poglądów na pewne tematy. I to ok, każdy ma prawo do własnego zdania. Tylko fajnie by było wiedzieć, jakie są wasze opinie.
Fajnie by było wiedzieć, czy w ogóle o czymś dyskutujecie. Przemilczenie niektórych spraw nie pomoże w ich rozwiązaniu. Rozumiem, że jak już chcecie napisać, to z konkretami, ale tak postępuje się w przypadku jakiś spraw, które nie wymagają natychmiastowego wyjaśnienia. Samo "pracujemy nad tym" uspokoiłoby atmosferę
Wydaje mi się też, że może jedna, dwie osoby z ekipy utrzymują taki prosty, ludzki kontakt z resztą forum, zaś pozostali żyją w odosobnieniu. Może to tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale czasami wydaje mi się, że po prostu z częścią osób się nie rozmawia, a tylko prosi o pomoc albo coś takiego. Nie ma takiego prostego kontaktu z ludźmi na forum, co też prowadzi do spięć na linii "Admini - userzy". Brakuje nici porozumienia

Podoba mi się szybkość i skuteczność waszego działania, bo zawsze są to stanowcze i szybkie decyzje i odpowiedzi
__________________

Meryam jest offline