View Single Post
stare 05.02.2015, 09:29   #4
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Zawsze mam mieszane uczucia w związku z dodatkiem tego typu. Z jednej strony pamiętam, że własny biznes w TS2 i "otwarte" kariery w TS3 to była fajna sprawa, spędziłam sporo czasu bawiąc się tymi dodatkami, ale z drugiej strony to wymaga poświęcenia większej uwagi danemu Simowi w danej chwili. O ile w TS2 nie było problemu (po wyjeździe na miasto dla reszty rodziny czas zostawał zamrożony, więc można było każdym Simem po kolei się zająć), w TS3 również nie było (świat był otwarty, więc nie było problemu z przenoszeniem się pomiędzy Simami), to w TS4 już zdarzało się, że miałam problem z zajęciem się całą rodziną naraz. Matkę chciałam wysłać na siłownię, córkę do parku na drabinki, a ojcem w tym czasie poćwiczyć grę na pianinie w barze. Mogę kontrolować tylko jedną parcelę naraz, co prawda mogę wybrać dla innych Simów czym mają się zająć, ale co z tego skoro na ojcu w barze nie było opcji pianina? Przez takie sytuacje stwierdzam, że TS4 jest nastawione głównie na opiekę nad jednym Simem, dlatego doceniam wartość króliczych nor, gdzie mogę zostawić na parę godzin Sima mając świadomość, że robi coś pożytecznego, a w tym czasie zajmować się innym członkiem rodziny. Nie zmienia to faktu, że czekam na ten dodatek i wcześniej czy później (zależnie od opinii innych graczy) się w niego zaopatrzę

Swoją drogą czekam na więcej informacji odnośnie kosmitów. Zawsze mnie interesowali oni, jednak w swojej wieloletniej karierze jakoś nigdy nimi nie grałam, może tym razem się uda
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem