Cytat:
Napisał Diana
Ja tam nie wiem, obawiam się, że z LP23 będzie jak z Ciastkiem. Obaj zawsze się dziwnie zachowują w FM, a w mafii nie są (...)
|
Cytat:
Napisał Cytyrśnia
Cóż... Ja nie jestem do końca przekonana do winy Lepkiego. No bo są ludzie, którzy po prostu tak mają (...)
|
Skąd taka nagła obrona Lepkiego, hmmmm?
Imo powiedziałbym, że to trio (Lepki, Diana, Cytryśnia) jakoś się tak dziwnie razem ostatnio trzyma. Co prawda Lepki podejrzewa Dianę, ale to może być blef... No i ich posty są dziwne, dziewczyny nie piszą żadnych konkretów a Lepki z kolei czepia się konkretnych osób i nie chce zmienić swojego zdania.
I nadal nie rozumiem dlaczego niektórzy nadal czepiają się
ilości postów w temacie albo siedzenia w nim. Jeśli nie mam nic do powiedzenia (bo na przykład ktoś powiedział to samo wcześniej) to się nie odzywam i już. I myślę, że niektórzy przyznają mi rację