Temat
:
Osiedlowe Życie, kolejny dodatek do gry!
View Single Post
31.08.2015, 22:36
#
1
miłośniczka zwierząt
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Odp: Osiedlowe Życie, kolejny dodatek do gry!
Jedyny dodatek, który średnio mi się podoba. Jedyny plus tego dodatku to czarownice i nowe fajne meble i rzeczy dla dzieci. Mieszkanie na osiedlu jest fajne na samym początku potem jednak zawsze przenoszę rodzinkę do jednorodzinnego domku.
__________________
http://mypage.thesims3.com/mypage/simunia12
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
miłośniczka zwierząt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika miłośniczka zwierząt
Znajdz więcej postów napisanych przez miłośniczka zwierząt