View Single Post
stare 20.12.2015, 11:32   #42
Kulfon80
 
Zarejestrowany: 07.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Ostatnio wróciłem do TS4 po dosyć długiej przerwie, bo od kwietnia jakoś do niej nie zaglądałem. Tak więc stwierdzam że choć od ostatniego czasu jak w tą grę grałem to sporo błędów zostało naprawionych to jednak wciąż wiele jest takich co potrafi nieźle zepsuć zabawę.

Oto jak na chwilę obecna drobna lista błędów które przynajmniej mnie drażnią w TS4:
  1. Często sim otrzymuje pragnienie które jest nieadekwatne do sytuacji lub zwyczajnie niestosowne. Przykładowo sim będący w związku małżeńskim chce się zaręczyć. Co to jakaś bigamia czy jak
  2. Automatyczne zmywarki to zmora przez którą każdy kolejny sim chcący umyć naczynia musi robić to ręcznie albo czekać aż zmywarka zrobi swoje. Ciekawe kto ma w domach jeszcze takie automatyczne zmywarki?
  3. Odkładanie jedzenia do lodówki wiąże się z przymusowym przystankiem na najbliższym siedzisku.
  4. Kiedy każemy simowi wziąć książkę z regału to On idzie do innej niż my mu kazaliśmy. U mnie z reguły wybierał najdalsza z możliwych, chyba lubi spacerki
  5. Brak możliwości stawiania ogrodzenia na granicy parceli też potrafi być irytujące
  6. Żony które nie umieją przyjmować nazwiska mężów i gdzie aby to naprawiać to trzeba się kodami bawić
  7. Dzieci które są mało dziecięce. Mam tutaj na myśli to że dzieci biegające gdzieś tam za oknem naszych simowych domków to nie zachowują się jak to na dzieci przystało i poza pomachaniem sobie to zbyt wiele tam nie robią, a powinny się bawić oraz tworzyć grupy. Dodatkowo dzieci które przez weekend nie spotkały innych dzieci powinny mieć jakieś negatywne nastrójniki z tym związane.
  8. Wciąż brakuje mi możliwości stworzenia działalności w miejscu zamieszkania.
  9. Fajnie że dzieci umieją roznosić wszędzie swoje zabawki, ale żeby dorośli je im podbierali do swojego wyposażenia zamiast zwyczajnie pozbierali i odnieśli to już żałosne. Wstydzili by się ci dorośli chować dzieciom zabawki
  10. Brak inteligentnych zachowań w kolejce zadań, przykładowo; Każemy simowy skorzystać z toalety a następnie wziąć prysznic to On i tak pomiędzy umyje ręce. Chyba jakiś paranoik brudu
  11. Proste schody, wręcza za proste. To już w TS2 mieliśmy do wyboru schody proste, zakrzywione, łamane a nawet kręcone. Chyba cofamy się w rozwoju
  12. Jeśli chodzi o budowanie związków to gra jest skierowana raczej na rynek islamski gdyż zdrada w niej to rzecz ulotna
Więcej grze.. tfu błędów nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę lub natrafię na jakieś to nie omieszkam je zapodać.
Kulfon80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem