Moim zdaniem w ts2 jest zbyt mało karier. Nie mam zbyt dużego wyboru więc prawie wszyscy moi simowie maj± t± sam± kariere :/ Kurcze... niech Maxis pomy¶li o tym w dodatku !
Zauważyłam w medycynie jeszcze jedn± kartkę. Że do szpitala przyszedł jaki¶ go¶ciu z lam± i kim się zajme :] I w kucharzu, że panuje jaka¶ banda dzieciaków i nie daj± kasy i czy mam zrealizować ich zamówienie czy nie. Wybrałam, że nie i mnie z pracy zwolnili :]
Ostatnio edytowane przez Rilla : 30.10.2004 - 09:49
|