View Single Post
stare 11.02.2005, 14:37   #8
asiolin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Supcio temat!! Brzuch mnei boli do smiechu!!

Ech..Ale sie usmiałam!! Ja tam teraz bede grac od nowa,bo musiałam odinsatlwoać simy. Ale maiąłm tak:
Kasandra Ćwir wyszła za Dona. Mają Marcjannę-niemowle.
Don flirtuje z pokojówkami. Don neinawidzi Diny,bo Dina wzieła ślub z Mortimerem.
Aleksander wyprowadził się do Lucynki Hak i mają adoptowane dziecko,bo Lucynka jest niepłodna. Dina zabiła Mortimera,ale kase zabrała KAsandra z Donem. Dina wróciła do Niny i mają rodzinny flircik. Jan i Esmeralda od Haków
rozwiedli sie,bo dla Esmeraldy najwazneijsza była kariera,a Jan chiał mieć drugie dziecko.
Dariusz Marzyciel wziął ślub z Biedakową,a jego syn opuscił się w nauce i zaprała go opieka społeczna. Darek jest neipłodny,wiec adoptowali dwoje dzieci.
Dziwaków ufo porwało. Jednemu sie urodziły bliźniaki,drugeimu jedno dziecko,a trzeciego nei chcą oddać. Daniel Przyjemniaczek-Miłowo rozwiódł sie z Marysią,bo
brakowało mu sexu. Wyprowadził sie do simki stworzonej przeze mnie(jest 20 lat młodsz gdzies od neigo).Marysia wyprowadziła się do jakiegoś faceta,ale on ja wkrótce porzucił(też z simów stworzonych przeze mnie),bo dla neij najważneijsza jest praca. Angelika wzieła slub z jakimś nowym chłopakiem,a Liliana mieszka na kocią łape z jakimś facetem z małym dzieckiem i neimowlem.
Jasiek Kowal wziął ślub z Ofelia czy jakąś tam. Mają bliźniaki i małe dziecko.
Rodzice sie rozwiedli Jaśka,a Ofeli matka zmarła.
Inni simowei tacy jak Kapuletowie i Montekowei zostali przeze mnie nei naruszeni ;d.
  Odpowiedź z Cytatem