Temat
:
Jaki univerek wybraliscie??
View Single Post
15.03.2005, 21:00
#
1
Brightness
Guest
Postów: n/a
Wybrałam Uniwersytet Simowy, ponieważ podoba mi się okolica i oczywi¶cie bractwa :] .
Reklama
PAMIĘTAJ!
¬ródłem utrzymania forum s± reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci
.
Brightness